ABC TIP SAĞLIK

1995 yılında Ortopedi ve Fizik Tedavi merkezlerine hizmet ederek hastaların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulmuştur. Ticaret faaliyetlerine neopren bandaj ithalatı ile başlayıp, talepler doğrultusunda, 1998 yılından itibaren imalatçı ve ithalatçı olarak devam etmektedir.

Şu anki mevcut ürünlerin yaklaşık %95’ini kendi bünyesinde üretmekte olup, tüm dünyaya büyüyerek hizmet vermeye devam etmektedir. AR-GE çalışmalarıyla son gelişmeleri ve teknolojiyi takip ederek; mevcut ürünleri iyileştirmekte ve bünyesine yeni ürün çeşitleri katmaktadır.

ABC TIP SAĞLIK, Tekstil (örme, neopren), metal (tekerlekli sandalye, yürüteç vb.), silikon, varis çorabı ve yastık grubu ile çeşitli medikal ürünlerini üreterek sağlık sektörüne hizmet vermektedir. Ürün çeşitliliği sayesinde; hastanelerin ortopedi, çocuk ortopedisi, fizik tedavi, kardiyoloji, beyin cerrahisi ile bunlara bağlı olarak eczane, ecza depoları, medikal marketler; aynı zamanda spor kompleksleri, spor mağazaları ve ortez protez atölyelerine de hizmet vermektedir.

Ülke içi faaliyetlerinin yanı sıra Dünyada 3 kıtaya, Avrupa’da Almanya başta olmak üzere 26 ülkeye ürünlerinin ihracatını yapmakta ve bu konudaki liderliğini korumaktadır.

Firmamızın başarı yüklü geçmişi, gelecek için bize güç vermektedir. Bu başarıya, umuda ve güce kuruluşumuzdan itibaren bizlerle birlikte yürüyen ve desteklerini esirgemeyen iş ortaklarımız ile kavuştuğumuz bir gerçektir. Başarı yolunda günden güne büyüyerek ve hep birlikte yürüyeceğimize inancımız tamdır.
Saygılarımızla

VİZYON

Hedefimiz yaşlı ve engelli insanların hayatlarına ışık olup onların yaşam kalitelerinin yükseltmek için sağlık alanındaki son teknolojiyi takip ederek kaliteli ve alınabilir fiyatlarla hizmetlerimizi tüm dünyaya ulaştırmaktır.

MİSYON

Misyonumuz, 1995 yılından bugüne sağlık ürünleri imalatı ve pazarlama alanında; bilimsel ve teknolojik gelişmeleri takip ederek sağlık personeli, hasta ve hasta yakını memnuniyeti odaklı yüksek kaliteli ürün ve hizmetleri sunmaktır.